Понеділок, 02 квітня 2012, 09:13
Євген ПЕТРЕНКО
Путін нині слабкий, як ніколи раніше, але одночасно він залишається сильнішим, ніж всі його суперники разом узяті. Росія обрала дорогу без майбутнього: країна відчужених, заляканих, зневірених людей. Російська Федерація потребує нових правил політичної гри і нових акторів політичної сцени. Якщо опозиція прийде до цього розуміння і сформулює зрозумілу для суспільства відповідь на цей виклик, то у нашого північно-східного сусіда можливі дуже позитивні зрушення. Як на користь самих росіян, так і їхніх сусідів.
|
Четвер, 29 березня 2012, 13:54
Богдан ОЛЕКСЮК, Євген ПЕТРЕНКО
Польща залишається найбільш приязним для українців членом Євросоюзу. І це не слова, це реальні справи для полегшення українцям контактів з європейськими країнами, що для більшості з них стало цивілізаційним вибором. У минулому році польські консульства в Україні видали більш як 570 тисяч віз, що становить більше 40 відсотків від загальної кількості віз, виданих країнами ЄС українцям. Близька нам, але інша культура, затишні містечка і люб’язні привітні люди — це та близька Європа, де цікаво і комфортно.
Четвер, 15 березня 2012, 13:39
Микола РЯБЧУК
Перейматися тим, що радикали з російської опозиції усунуть Путіна і накоять iще більших дурниць, абсолютно не варто. По-перше, тому що не усунуть — принаймні найближчим часом. А по-друге, тому, що, навіть усунувши, навряд чи перевершать Путіна у шовінізмі, цинізмі та аґресивній безцеремонності. Найгірше, що може трапитися з російською опозицією (зокрема й з Алєксєєм Навальним, котрого дехто, до речі, вважає проектом Кремля), — це перетворення її на чергову реінкарнацію попередньої влади.
|
Середа, 22 лютого 2012, 11:27
Євген ПЕТРЕНКО
Щоб там не співала офіційна московська пропаганда, але президентська виборча кампанія в Росії відбувається в тіні Болотної площі — протестів незадоволеної правлінням Путіна частини російського суспільства. Відлуння цього незадоволення докотилось до Брюсселя і Європарламент прийняв резолюцію, у якій закликає Росію змінити виборче законодавство.
Середа, 15 лютого 2012, 13:22
Родіон КОМАРОВ
Весь минулий тиждень між Україною і Росією йшла справжня війна, нехай і всього лише торговельна. «Братська» заборона на сирну продукцію декількох наших виробників вийшла далеко за межі економічних відносин і проблем окремих заводів. Крім того, українська сторона, здається, нарешті почала публічно визнавати, що дружба з Росією — штука доволі неоднозначна. Як інакше пояснити цілком справедливе обурення Миколи Азарова тим, що російський санлікар Геннадій Оніщенко дозволяє собі робити гучні заяви на адресу вищого українського керівництва? Ось тільки за сиром загубилася друга частина наїзду на нас. Хоча потенційно вона і більш гучна.
|
|
|
Сторінка 1 з 22 |